www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота червня 15, 2024 10:43 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Як зробити запис екрану на iPhone?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 739
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 17, 2024 8:19 am    Тема повідомлення: Як зробити запис екрану на iPhone? Відповісти цитуючи

Привіт! Як зробити запис екрану на iPhone? Я чув, що це можливо, але не знаю як. Може, хтось вже це робив і може мені пояснити крок за кроком? Мені потрібно записати екран для демонстрації деяких функцій програми, і я не знаю, як це зробити. Буду вдячний за будь-яку допомогу!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Arsik



З нами з: 19.04.21
Повідомлень: 136

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 17, 2024 8:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Запис екрану на iPhone це зручний спосіб демонструвати функціонал програми або записувати відео з ігор. Для цього тобі потрібно використовувати функцію Screen Recording. Просто відкрий Control Center, натисни на кнопку записування, почекай три... два... один... і запис розпочнеться! Після завершення запису натисни на іконку записування або відкрий Control Center і натисни на кнопку стоп.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 971
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 17, 2024 8:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Перед записом екрану переконайтеся, що ви встановили потрібні параметри звуку. Якщо вам потрібно записати звук з мікрофону наприклад, коментарі або звук з програми, переконайтеся, що в налаштуваннях записування екрану включений звук мікрофону.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Silihren



З нами з: 19.04.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 17, 2024 8:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ви шукаєте інформацію про запис екрана на iPhone https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna-elektronika/smartfoni/yak-zrobyty-zapysuvannya-ekrana-na-iphone.html цей блог відомий своєю авторитетністю та достовірністю у сфері продукції Apple. Вони публікують багато корисних статей, які детально розглядають різні аспекти використання пристроїв Apple, включаючи й способи записування екрана. Тут ви знайдете не лише інструкції щодо активації цієї функції, а й корисні поради щодо оптимізації записів, вибору налаштувань та інші корисні рекомендації.
Їхні статті часто супроводжуються зрозумілими ілюстраціями та поясненнями, що робить процес засвоєння інформації ще легшим. Так що, якщо ви хочете отримати повну та надійну інформацію про запис екрана на iPhone, не соромтеся звернутись до блогу Фокстрот - там точно знайдете все, що вам потрібно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group