www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота червня 15, 2024 11:20 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Крафтовое пиво

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 739
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 21, 2024 8:16 am    Тема повідомлення: Крафтовое пиво Відповісти цитуючи

Хочу себе на заказать себе вкусное пиво домой, но не знаю, какое выбрать. Посоветуйте мне действительно вкусное пиво и интернет-магазин, в котором его можно выгодно приобрести.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 971
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 21, 2024 8:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я уже давно заказываю пиво исключительно в интернете, потому что там огромный выбор и цены в разы ниже, чем в обычном магазине. Хочешь могу подсказать в каком магазине его покупаю, ты точно что-нибудь найдешь для себя.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 739
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 21, 2024 8:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А вот у меня наоборот нет опыта по заказу алкоголя в интернете, потому даже не знаю какому магазину можно доверять. Мне интересно, какое пиво в фаворитах у тебя? Буду также признателен, если оставишь ссылку на магазин, где его покупаешь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 971
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 21, 2024 8:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Очень нравится пиво BrewDog Dead Pony, светлое https://maudau.com.ua/ru/category/pyvo/osoblyvosti_19=kraftove-2 которое уже много раз покупало его в интернет-магазине Maudau. Пиво изготовлено из нескольких сортов солода и множества хмеля, что обеспечивает пиву высокую напряженность вкуса и цитрусовый аромат.

Сейчас очень отличная возможность приобрести данное пиво максимально выгодно, поскольку действуют крутые скидки, позволяющие хорошо сэкономить. Заказывай сразу несколько бутылок.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group