www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа травня 08, 2024 3:58 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Агрообладнання

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 937
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2022 10:37 pm    Тема повідомлення: Агрообладнання Відповісти цитуючи

Привіт! Хто може підказати хороший ресурс з гарними пропозиціями у напрямку сільськогосподарської техніки та обладнання? Буду вдячний за відповідні рекомендації, допомогу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 553
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2022 10:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня. Що саме вас цікавить з такого обладнання? Запитаю в свого брата. Він має своє фермерське господарство, великий сад та виноградники. Тому часто щось купує.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 937
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2022 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
Доброго дня. Що саме вас цікавить з такого обладнання? Запитаю в свого брата. Він має своє фермерське господарство, великий сад та виноградники. Тому часто щось купує.

Дякую, буду вдячний за допомогу. Зараз потрібні газонокосарки, мотокоси та ще деякі запчастини до трактора. Хотілося б глянути хороші пропозиції. А ще цікавлять, на майбутнє, деякі системи зрошування.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Romeo



З нами з: 06.10.22
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2022 10:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт. Зараз купа пропозицій на ринку сільськогосподарської техніки. Я недавно вибирав собі мотоблок і газонокосарку. Хотів купити саме якісне обладнання. Мені тоді радили інтернет-ресурс, через який можна вибрати й купити таку техніку від багатьох виробників світового рівня та від різних продавців.
Це дійсно хороша платформа для купівлі техніки. Замовив через Agriline Україна https://agriline.ua/ і залишився насправді задоволений покупками. Техніка класна, якісна. Може гляньте в них? Бажаю знайти те, що саме вас цікавить. Вдалої покупки!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
лермонтов



З нами з: 08.07.20
Повідомлень: 75

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 09, 2023 10:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня давно интересует вопрос выбора магазина сельхозтехники. Я собираюсь приобрести некоторые сельскохозяйственные машины и оборудование, и мне хотелось бы получить совет, какой магазин лучше всего выбрать. Мне важны качество продукции, разнообразие ассортимента и, конечно же, приемлемые цены. Кроме того, я предпочитаю покупать сельхозтехнику онлайн. Если у вас есть опыт покупки сельхозтехники в интернете или какие-то рекомендации по этому вопросу, прошу поделиться.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
леончик



З нами з: 09.04.21
Повідомлень: 30

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 09, 2023 10:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Рада помочь вам с выбором поставщика сельхозтехники https://www.farmyland.com.ua/ . Один из лучших вариантов для покупки сельскохозяйственной техники и оборудования - это интернет-магазин сельхозтехники ФармиЛенд. Этот магазин предлагает широкий выбор продукции, начиная от тракторов и комбайнов и заканчивая мелкими инструментами. Что особенно хорошо в ФармиЛенд, так это то, что здесь предлагаются товары от ведущих производителей сельхозтехники, что гарантирует их надежность и долгий срок службы. Ассортимент постоянно обновляется, так что вы сможете найти современные и инновационные решения для вашей сельскохозяйственной деятельности. Кроме того, здесь предоставляются удобные условия оплаты и доставки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Letova



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 41

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 26, 2023 1:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як варіант, можете звернутись в ЄВРОТЕХДИНАМІКА , я в них замовляла ковші Maxi-Lift, які були так необхідні для мого виробництва. Якість дуже гарна, ніяких проблем з використанням. Всі замовлення швидко приймаються , та обробляються. Вам не доведеться довго чекати на нове обладнання .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group