Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

Кролевецький районний краєзнавчий музей.
Виставкова експозиція "Революція очима кролевчан".
Зустріч із кролевчанами, учасниками революційних подій на Майдані.
20 лютого 2015 року20 лютого 2015 у Кролевецькому районному краєзнавчому музеї було відкрито виставку "Революція очима кролевчан", де були представлені експонати - особисті речі, підручні матеріали тощо - дотичні до революційних подій у Києві минулого року.

Слово тримали безспосередні учасники Революції Гідності - Олександр Бобровицький, Ігор Науменко, Петро Бруякін, Станіслав Жолобко - представники сотень кролевчан, що приймали участь у боротьбі українсього народу з паханатським режимом.

Розказували багато цікавого про пам'ятні події на Майдані. Поділилися досвідом виготовлення коктейлю молотова, способом шикування "черепахою", розповіли про пожежу у будинку профспілок та багато іншого.

Петро Бруякін подарував музею прапор, який був на барикадах у ті дні. А Олександр Бобровицький - прапор з підписами його товаришів-воїнів, що нині захищають Україну у зоні АТО.

Діти, молоді люди слухали залюбки та дещо з недовірою, бо, як виявляється, герої - й посеред нас!

На відкриття виставки прийшли також і небайдужі патріотично налаштовані дорослі - працівники кролевецької районної державної адміністрації.

Слава Україні!

========
Коментарі можна залишити тут:

https://www.facebook.com/wwwKROLEVETScom/posts/10152595489537540
Кролевець. Музей. Зустріч із кролевчанами, учасниками революційних подій на Майдані. 20 лютого 2015


<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com