Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

Концерт до Дня закоханих.
Кролевецька дитяча школа мистецтв.
Кролевець, Сумська обл.
12 лютого 2010
(фото та стаття)

Концерт до Дня закоханих. Кролевецька дитяча школа мистецтв. Кролевець, Сумська обл. 12.02.2010***


"Кролевецький вісник". №08, 26 лютого 2010 рокуСВЯТО музики і кохання

Концерт «живої» музики на сцені
Кролевецької дитячої школи мистецтв

Яскраві афіші, які запрошували любителів музики на концерт до Дня закоханих, обіцяли незвичне і вражаюче дійство. Адже його організатором виступив баяніст-віртуоз, лауреат Міжнародного конкурсу, викладач дитячої школи мистецтв Володимир Куриленко, чиї сольні вечори-концерти вже не вперше збирають повні зали шанувальників його таланту.

І цьогорічний двогодинний концерт виправдав сподівання, бо, дійсно, став теплою, душевною зустріччю з мистецтвом. Вже перші акорди і перші заспівані слова почали відігрівати глядачів, які, не боячись снігових заметів, переповнили затишну залу школи мистецтв. Незважаючи на те, що в залі були присутні і дорослі люди , і зовсім юні, всіх їх однаково полонив класичний спів чарівної Анни Куриленко у супроводі концертмейстера Олени Завгородньої. Прозвучали твори композиторів О.Аляб'єва, О.Глазунова, I.Кальмана, Дж.Пуччіні.

Тепло сприйняли глядачі виконавський дует Анни Куриленко (віолончель) та Володимира Куриленка (баян). Виступ талановитого подружжя став присвятою до Дня Святого Валентина.

«Кохання - це море радості і море сліз». Слова, сказані Володимиром Куриленком, можна поставити епіграфом до його феєричного виступу. Мелодії сумні і грайливі, оптимістичні і зажурливі линули в зал, беручи в полон слухачів, вбираючи в себе всі відтінки людських почуттів, особливо найсильнішого серед них - кохання. Музикант демонстрував таку віртуозність, що вже заради цієї дивини варто було полишити нагальні справи і прийти на концерт. Кожне виконання супроводжувалося бурхливими оплесками. Увазі слухачів були представлені твори сучасних композиторів В.Власова, Б.Мирончука та інших. Виконав Володимир і власну композицію «Коли настає ніч». Вартим уваги є те, що музичний інструмент високого гатунку баяністові надав у користування благодійний фонд із Голландії.

Слухаючи дивовижну гру нашого земляка, мені спадало на думку: які б яскраві сучасні шоу не влаштовували імениті продюсери і «розкручені» зірки, але справжній талант привертає до себе душі та почуття глядачів і без миготливого супроводу. і тим більше, коли музика звучить «наживо», а не під фонограму.

А далі програма концерту вивела глядачів на стежину популярної музики. Першим на неї ступив Ігор Гуменюк з піснею на англійській мові «Коли я повернуся до тебе». Справжнім відкриттям другого відділення концерту став Шон Лайенс, волонтер Корпусу Миру (США), який майже два роки працює у нашому місті. Для багатьох було новиною, що Шон є вправним музикантом-гітаристом та чудовим солістом ансамблю до складу якого увійшли Володимир Куриленко, Олександр Бендюк та Дмитро Поліщук. Звучали твори із репертуару ансамблю «Бітлз», Елвіса Преслі, а також пісні, музику і слова до яких написав Шон Лайенс. Твори виконувалися на англійській мові, тому Володимир Куриленко давав короткі пояснення. Та зал тепло відгукувався на кожен виступ, бо основною темою пісень було кохання, а хіба в коханні так важливі слова? Потрібна щирість почуттів. Саме вона невидимою ниточкою пов'язала артистів і зал. Кролевецька публіка виявила себе з найкращого боку - і ансамблю, і його солісту дісталося море оплесків та глядацьких симпатій.

Час концерту вичерпався, залишивши світлі спогади і найпозитивніші емоції. Це була ніби віддушина у рутині буденності, наче джерело, яке живить душі натхненням та надихає вірою на краще майбутнє.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Сіра та директор Кролевецької дитячої школи мистецтв Ірина Грабчук подякували всім учасникам концерту а особливо його організатору і натхненнику Володимирові Куриленку за прекрасний вечір і отриману насолоду. Вони висловили побажання всіх присутніх на концерті: нехай попереду у кролевчан ще буде багато таких зустрічей зі справжнім мистецтвом.

Валентина КЛИМЕНКО
Фото Ірини ТАНЦЮРИ

| нагору |


<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com