Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

Знайомтесь - Джон Вернерт.
Гість з Голландії (Нідерландів) у Кролевці
Вересень 2012

Знайомтесь - Джон Вернерт. Гість з Голандії (Нідерландів) у Кролевці. Вересень 2012
Напередодні "рушників" до Кролевця завітав Джон Вернерт з міста Утрехта, що в Голландії.

Приїхав він на власному автомобілі до якого був причеплений будиночок на колесах - караван.

До нашого міста він потрапив у рамках всеукраїнського туру. Вже два місяці колесив він дорогами України допоки неподалік Кролевця остаточно не згоріло зчеплення у його автомобілі!

Добрі люди - зовсім безкоштовно - притягли його авто та караван "газеллю" до станції техобслуговування "Майстер та Маргарита" де він і жив декілька днів у своєму будинку на колесах.

Разом з ним подорожувала і молоденька вівчарка Шіла, яку він придбав у Одесі.

Авто відремонтували. З документами на вивіз собаки за кордон допомогли.

Ще я його поводив по нашим культурним місцям. За словами Джона, у Кролевці йому, допоки не з'явилися люди, що говорять англійською було дуже нудно. Ми завітали у "Піраміду", наступного вечора до "Сказкі", де надудлилися пива та гарно поспілкувалися спостерігаючи за нашими красунями кролевецькими дівчатами! :)

Джон розповідав про місця, які відвідав, а саме: Львів, Одесу, Миколаїв, Херсон, Дніпропетровськ, Маріуполь, Донецьк, Харків, Суми. За його словами, Україна як країна йому НЕ сподобалась (!), але люди - ТАК! Усюди, де б не поставали які проблеми знаходилися люди, які безкоштовно та щиро допомагали!

Ще він дивувався, на якого вепра Україні потрібний був чемпіонат, коли дороги - просто ЖАХЛИВІ! У тому числі у кролевецькому районі! Для того, щоб про країну складалося гарне враження, треба не чемпіонати проводити, а зробити нормальні, якісні європейські дороги! Ось тоді і буде складатися позитивна думка про нашу країну!

Ще додав, що після досвіду, який він отримав подорожуючи нашою країною, почав усвідомлювати, що живе у дійсно багатій країні. Але, задає собі риторичне запитання, мовляв, хто щасливіший, проста людина з села в Україні, чи він з цивілізованої країни, але у якій море стресів!

До фестивалю кролевецького рушника Джон залишитися не зміг. Зібрався та поїхав зі своїм песиком додому.

Вже з кордону зателефонував мені та повідомив, що доїхав без пригод та передавав вітання гостинному Кролевцю!

Володимир Куриленко<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com