Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

Конкурс "Кролевецька красуня 2012"
Кролевець, 23 червня 2012

* * *

(ФОТО та СТАТТЯ)

Тут ви можете переглянути фото з конкурсу "Кролевецька красуня" від 28 червня 2007 року


Конкурс "Кролевецька красуня 2012". Кролевець, 23 червня 2012


| нагору |Кролевецька красуня 2012. PS.


Щоденник режисера

Що я ніколи не любила, так це те, коли людина творчої професії починає пояснювати, "що вона хотіла сказати" в тій чи іншій роботі. Все, що я хочу сказати – я "говорю" на сцені. Якщо глядач не зрозумів, то значить, мені не вистачило засобів виразності. Тож цією статтею я не "пояснюю", а просто підводжу певні підсумки.

Цього року конкурс "Кролевецька красуня" пройшов вдванадцяте. І ви не повірите, що було найважчим. Набрати конкурсанток. В Кролевці дійсно велика кількість красивих дівчат – навіть я, як жінка, звертаю на це увагу. Думаю, серед цих красивих немало таких, кому є що сказати людям зі сцени, проявити свої таланти. Дивує інертність і небажання щось робити. "Ні-і, ми прийдемо подивитися, а виступає хай хтось". Любі мої! Так де ж візьметься той "хтось", якщо це саме ви? На кого ж тоді дивитися?

Але набрали семеро конкурсанток – всі, як на підбір – гарні, талановиті, яскраві. Ми не пред’являємо вимог до модельної зовнішності, тому що сцена – як лакмусовий папірець, може довгоногу модель перетворити на незграбну чаплю, а скромну Попелюшку зробити Принцесою. Станіславський називав це "сценическим обаянием", нині це зветься харизмою.

Ще один нюанс, який забирає багато сил і часу: дівчата – непрофесійні артисти, у них якесь своє уявлення про сценічне мистецтво і дуже часто вони вступають в суперечку з постановниками, тому доводиться їм пояснювати прописні істини, доводити елементарне, інколи руки опускаються: роби, як хочеш, але потім виявляється, що "як хочеш" не гарно, тому "ой, допоможіть, зробіть, як треба". А на це вже немає часу.

Спасибі тим учасницям і їх групам підтримки, що довіряють постановникам і співпрацюють, а не сперечаються з нами. Саме такі учасниці і входять в першу трійку.

Отже, неймовірна сімка 2012:
Катерина Матюшенко №1
Марина Жила №7
Ольга Дячок №3
Наталія Скоробагатько №6
Аліна Меркушева №5
Аліна Калюжна №4
Оксана Тищенко №2

Катя. Дуже ніжна, нагадує навіть не квітку, а ніжний пуп’янок, який ось-ось розкриється і засліпить всіх своєю красою. Трохи невпевнена в собі, але по ходу репетицій вона розкривалася все більше, і під час конкурсу впевнено виконала і естрадний монолог, і показала соціальну рекламу на тему Інтернет-залежності. Мабуть, їй, як нікому пасує номінація МІС ШАРМ.

Маринка. Смілива, екзотична, готова до експериментів. Ми вдалися до хитрого ходу, і під час соціальної реклами на тему перевищення швидкості на дорозі, на сцену вийшов янгол-охоронець головної героїні, схожий на неї, як дві краплі води. Я почула здивований зойк в залі – адже мало хто знав, що у Марини є сетра-близнючка J Цілком заслужено завоювала титул МІС ГРАЦІЯ.

Оля. Енергійна, повна сил. Співала французькою мовою, створивши в залі атмосферу Монмартру. В соціальній рекламі переконувала всіх присутніх бути гуманними до тварин, викликавши у глядачів не лише співчуття, а й сльози. І, як істинна француженка, отримала титул МІС ЧАРІВНІСТЬ.

Наталя. Єдина представниця села, кожного дня долала відстань від Бистрика до Кролевця на велосипеді, щоб потрапити на репетицію. Працелюбна, наполеглива, дуже скромна. Можливо, саме тому на контрасті виглядав її запальний танець живота. Чоловіки в залі дружно підняли мобільні телефони, аби зафільмувати його. Для своєї соціальної реклами проводила дослідження в рідному селі та організувала молодь для очищення водойм, що й продемонструвала глядачам на відео. МІС ТАЛАНТ.

Аліна Меркушева. Фонтанує ідеями, залучила до своєї роботи своїх друзів, наполегливо репетирувала кожного дня. Щоб приборкати її енергію, в самбі їй знадобилося аж три партнери. А її соціальна реклама на тему патріотичного виховання не залишила байдужим жодного глядача в залі. Саме тому Аліна отримала спеціальний приз за кращу соціальну рекламу та титул ДРУГА ВІЦЕ-МІС "Кролевецька красуня 2012".

Аліна Калюжна. Зовні стримана і скромна, але наповнена внутрішньою силою та енергією. Дивувала глядачів граційністю в ліричному танку та приголомшила вибором теми соціальної реклами – підлітковий суїцид. В залі під час номеру стояла напружена тиша, що свідчить про те, що Аліна досягла мети і достукалася до кожного серця. Лише дві десятих бала не вистачило Аліні, щоб перемогти в конкурсі і вона отримала титул ДРУГА ВІЦЕ-МІС "Кролевецька красуня 2012". Але поряд з тим, глядачі шалено голосували за неї і присудили їй ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ.

І, нарешті, Оксана Тищенко. Той чарівний випадок, коли всі обставини проти, а сила духу перемагає навіть закони фізики. За тиждень до конкурсу з Оксаною стався нещасний випадок, їй була надана хірургічна допомога, лікарі не були впевнені, чи дозволяти Оксані виходити на сцену. Але вона дуже цього хотіла. У нас серце обливалося кров'ю, коли під час репетицій вона не могла стримати гримас болю, але відразу справлялася і починала посміхатися. Мало хто з глядачів знав, що в художньому номері, в ролі дівчини, що вижила після аварії, бинти на її тілі не були декораціями – вони приховували реальні рани. Оксана була такою проникливою в соціальній анти-СНІДівській рекламі, вона так щиро посміхалася під час дефіле, її танець викликав бурю емоцій і захвату. Врешті решт, вона так прагнула перемоги, що Фортуна не могла їй не посміхнутися. І Оксана отримала корону "КРОЛЕВЕЦЬКОЇ КРАСУНІ 2012".

Здавалося б, все. Але ще декілька моментів. Дуже часто, запрошуючи дівчат до участі в конкурсі, я чую від них та їх мам: "Ой, це дуже дорого". По-перше, це не так дорого, як здається, по-друге, уже багато років поспіль, завдяки спонсорам шоу, учасниці отримують цінні подарунки, включаючи грошові премії, які цілком перекривають затрати. Тож, якщо це – єдине, що зупиняє вас від участі в конкурсі, то відкиньте всі сумніви.

Вчора я спитала у дівчат, що змінив конкурс у їхньому житті. Всі, як одна відповіли, що їм додалося впевненості в собі, у власних силах. І віра в те, що немає нічого неможливого.

Людмила Антоненко


| нагору |


<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com