Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

День Незалежності України.
Жовто-блакитний Лєнін у Кролевці.
Або - "маскарад на пів-дня".
24 червня 201224 червня, у День Незалежності України, невідомі патріоти пофарбували Лєніна, що стоїть у Кролевці, у центрі міста на площі Миру, у жовто-блакитні кольори.

Влада Кролевця, у особі заступника мера Кролевця - комуніста пана Мачульского (молодшого) дуже швидко та чітко спрацювала, та за допомогою працівників МНС, пожежної машини та драбини повернули Лєніну його попередній ЧОРНИЙ вигляд - правда тепер уже лискучий, немов нова калоша!

Дякуємо вам за це! Нарешті зникли сліди пташиної любові до вождя всесвітнього пролетаріату та терориста, за чиїм наказом у тому числі у місті Кролевці розстрілювали НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ за, наприклад, вбивство у Німеччині у 1919 році Карла Лібкнехта та Рози Люксембург (Карась А. З історії Сумщини. - Київ: СМП "Аверс", 2006. - С.35 . Книгу можна завантажити з цієї сторінки)

А чи не пора, на думку багатьох кролевчан, перенести б уже цей - дійсно красивий пам'ятник - до його приятеля, Карла Маркса, у скверик, що біля кролевецької мерії? І зберігся б для червоних шанувальників, і площу від ката звільнили б під щось більше гуманне! Наприклад, фонтан, чи, взагалі - зробити алею слави достойних кролевчан: Лукаша, Грищенка, лікаря Зелінського і т.д!

Обговорити тему можна на незалежній ФейсБук сторінці про Кролевець: www.facebook.com/wwwKROLEVETScom
Пофарбований Лєнін у Кролевці. 24 червня 2012<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com