Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

Перший дзвоник у середній спеціалізованій школі I-III ступенів №3.

Кролевець, 01 вересня 2015 року

(фото + ВІДЕО)СТАНОМ НА 14 ВЕРЕСНЯ 2015 непорозуміння скінчилось.
Діти уже по двох класах.
Боротьба батьків, підтримка колективу школи та дирекції, компроміс від влади зробили можливим розпочати нормальний процес навчання наших маленьких діток.


===========================================

ПЕРЕДІСТОРІЯ

1 вересня 2015 року, у Кролевецькій середній спеціалізованій школі I-III ступенів №3, як і в сотнях інших шкіл України, прозвучав Перший двзоник!

Більше трьох десятків першоклашок уперше побачили перед собою таку велику кількість дітей різного віку: від другого до одинадцятого класу!

Хто соромився, хто ще шукав у натовпі маму, хто з цікавістю озирався поруч - ну, що ото малі киценята з широко відкритими очима пізнавали світ! :)

Для нас, батьків, вони усі наші киценята, правда? :)

Так от, батьки першоклашок доклали чимало зусиль, щоб свято їхніх діточок було святом!

А ось самим батькам свято було затьмарено перипетіями навколо "оптимізації бюджету" у Кролевецькому районі та скороченням кількості класів для першоклашок.

У пошуках правди батькі позбивали ноги намагаючись довести владі, що їхні маленькі шестирічні діти мають право уваги до них - маленьких громадян - та належних умов до навчання.

Зокрема батьки виступають і проти набивання першоклашок до класів, немов шпрот у бляшанку!

На даний момент, компромісу від влади не запропоновано. Тільки "батьківські поради" пороздавати дітей до інших шкіл та намагання зробити крайніми будь-кого - від учителів, що мали "шукати" майбутніх учнів по садкам та дитячим майданчикам, до директора школи, котру звинувачують у перевищенні кількості учнів, яку "можна" було набрати.

На що директор школи надає свої документальні докази, що мала право набирати і більше 30 учнів, позаяк на початку літа їй це були дозволили.

Але то - інша історія!

На даний момент на фото ви бачите ДВА класи "А" та "Б". Але то - вимога батьків хоча б першого вересня не зіпсувати свято дітям!

На завтра - усе буде зовсім інакше і діти мають втиснутися до одного класу!

Шестирічні! Понад тридцять дітей - у один клас!

Про розвиток подій - повідомимо.

Дивіться ВІДЕО про те, як 35 учнів (одного не було з поважних причин) училися 2 вересня (2015) у одному класі:
http://youtu.be/exMnsdDdDXc

Між тим читайте дискусії з цікавими учасниками, висновками, звинуваченнями, нісенітницями, небилицями, фантазіями на нашій сторінці у ФейсБуці.

========
Коментарі можна залишати на кролевецькій сторінці у ФЕЙСБУЦІ

***

Дивіться також ФОТО зі свята Першого ачи Останнього дзвоника у Кролевці інших років:

2016

2015

2007

2006
Кролевець, Школа №3. Першоклашки - немов шпроти у банці. 2 вересеня 2015 [Krolevets, Ukraine]Перший дзвоник у середній спеціалізованій школі I-III ступенів №3. Кролевець, 01 вересня 2015<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com