Курсы НБУ

Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про Кролевець


Велосипедні подорожі у Кролевці та навколо

 

Велопрогулянка кролевецьких шанувальників велосипеда
та активного відпочинку до Хрещатицької сосни.
08 липня 2012, Кролевець

Фотозвіт про велотур 08 липня 2012 за маршрутом:
Кролевець - c. Сажалки - Хрещатицька сосна - Кролевець.

Відео з подорожі дивіться тут: http://youtu.be/D1BWPp2Ps2I

* * *

(ФОТО з коментарями та СТАТТЯ)


Велопрогулянка кролевецьких шанувальників велосипеда та активного відпочинку до Хрещатицької сосни. 08 липня 2012, Кролевець| нагору |Велопрогулянка кролевецьких шанувальників велосипеда
та активного відпочинку до Хрещатицької сосни.
08 липня 2012, КролевецьПісля марнування часу в Інтернеті, рутинного поїдання борщу та нікуди-від-цього-не-подінешся банального сну, настала нагода здійснити давній задум та побачити дещо дійсно цікаве - Хрещатицьку сосну, що знаходиться у Кролевецькому районі.

Сосна є цінною ботанічною пам’яткою природи місцевого значення. За словами очевидців, вона має неабияку красу та дуже великі розміри. Обійняти її можна лише втрьох, і то - якщо добре постаратися. Ось ми і зібралися це перевірити.

Незважаючи на спеку, о 5 годині вечора ми з’їхалися до «Арки», що у центрі міста, зробили декілька спільних фото і по команді «Рушаймо!» від досвідченої вело-людини та нашого «Мойсея» Володимира, вирушили у приємну велопрогулянку по мальовничому Кролевецькому краю.

24 велолюбителя, що організовано та неквапливо їхали до мети своєї подорожі, побули біля Хрещатицької сосни хвилин 10 чи 15 і були прогнані тамтешніми кровожерливими комарами. А знайшли ми затишне місце для відпочинку лише за 6 км від сосни, поблизу села Губарівщина, на казковому полі, де і спустошили свої рюкзаки від води, чаю, компоту, варення, печива та інших солодощів.

Там ми зустріли ще одного велолюбителя, що спеціально приїхав з Шостки задля знайомства з Кролевецькими охочими покрутити педалі.

Дорога додому була трішки важча, адже спека і втома давалася взнаки. Але маленька зупинка у селі Сажалки допомогла відновити сили.

Після 3-годинної подорожі та подоланих 40 кілометрів ми приїхали до початкового пункту відправлення. Виснаженні та щасливі ми дарували приємні посмішки один одному та робили спільні фото. Море гарних емоцій та веселих моментів залишилися в пам’яті з цією чудовою прогулянкою!

Всім учасникам велоподорожі велика подяка! А ще більша подяка організаторам цієї події – Сергію Ковальову та Володимиру Куриленку!

Автори статті: Медвідь Олена та учасники
велопрогулянки, що залишилися задоволеними
і бажають більше таких чудових подорожей.


| нагору |

<< До фотогалерей про велосипедні подорожі у Кролевці та навколо

<< До фотогалерей про Кролевець

 Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com