Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

День незалежності України в Кролевці.
Парад вишиванок. Вшанування Прапора України.
24 серпня 2012

Фото: Володимир Куриленко та Олександр Бобрик

* * *

(ФОТО та СТАТТЯ)***

Дивіться також фото святкування Дня Незалежності України у Кролевці інших років:

2017

2016 (+ ВІДЕО) + АКЦІЯ на українському кордоні біля Бачівська

2015 (+ ВІДЕО)

2014 (+ ВІДЕО)

2013

2012

2005
День незалежності України в Кролевці. Парад вишиванок. Вшанування Прапора України. 24 серпня 2012

| нагору |День Незалежності України в Кролевці. Або - чому цей день запам'ятається надовго24 червня 2012 року у Кролевці відбувся парад вишиванок та акція вшанування Прапора України.

Захід було організовано опозиційними партіями, зокрема об'єднаною опозицією - ВО "Батьківщина".

Були запрошені усі бажаючі.

Були присутні жителі міста Кролевця, гості. Були діти, дорослі - у вишиванках та просто святково одягнені. Були представники Кролевецької козацької сотні та районної організації "Просвіти". Також підтяглися представники влади та партії регіонів. З Глухова та Конотопу під'їхали члени партії ВО "Свобода".

Біля арки збудованої на честь 50-річчя великого (дозвольте написати з маленької літери) жовтня (те ж саме) було розгорнено великий Прапор України, як символ незалежності та єднання нашої країни.

Також до заходу приєднався кандидат у народні депутати України від об'єднаних сил опозиції за квотою ВО "Свобода" Артем СЕМЕНІХІН, що балотується на посаду народного обранця по виборчому округу № 159, до якого входить у тому числі Кролевець та частина кролевецького району.

Було поставлено питання - хто поведе колону. Представники влади, козацтво не відгукнулося, чи, пак, соромно зам'ялося. Повести колону взявся Артем Семеніхін. Одразу ж залунали слогани "Слава Україні - смерть ворогам!", "Януковича за грати, та грати, грати, грати!" - та інші заклики.

Люди йшли веселі, з гарним гумором. Не всі, звичайно! Партії влади та держслужбовцям було не до веселощів, бо Кролевець УПЕРШЕ з часів Помаранчевої революції чув подібні лозунги!

Лунали одностайні чоловічі (та жіночі) голоси як акт висловлення думки стосовно ситуації у країні!

Не всі скандували, це - факт. Мовчали діти (вони - поза політикою), мовчали, знову ж таки, держслужбовці та представники партії регіонів. Але народне звернення до нинішньої влади, її представників лунало над Кролевцем гучно та відверто!

І зовсім то був не цирк, як пізніше про це говорили наші нинішні кролевецькі керманичі, а щира людська думка! Яку варто поважати, чи не так?

Акція завершилася мітингом біля пам'ятника Тарасу Шевченку на якій виступили УСІ бажаючі - просвітяни у особі Н.П.Вітушко, від козаків - С.Жолобко, Артем Семеніхін - кандидат у народні депутати від об'єднаних сил опозиції за квотою ВО "Свобода", Н.Сергієнко від об'єднаної опозиції, представник від влади та партії регіонів В.Хиля та інші.

Слава Україні!

Володимир Куриленко


* * *

Дивіться також:

>> Кролевець. Арка. 16 жовтня 2012.
Кролевчани спостерігають за виступом Арсенія Яценюка в Сумах в рамках передвиборної кампанії об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина"
;
>> Агітаційні намети ВО "Свобода" та Артема Семеніхіна на площі Миру 04.10.2012;
>> Зустріч з Олегом Тягнибоком та Артемом Семеніхіним у Глухові 02.10.2012;
>> Свято борщу в Кролевці від Артема Семеніхіна та ВО "Свобода" 15.09.2012;
>> зустріч Артема Семеніхіна з виборцями у селі Дубовичі 12.09.2012;
>> зустріч Артема Семеніхіна з виборцями у місті Кролевець 09.09.2012;
репортаж та статтю про святкування >> Дня незалежності України в Кролевці 24 серпня 2012, де Артем Семеніхін також приймав участь| нагору |


<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com