Дошка оголошень на сайті Кролевця

 Відео про Кролевець: 

Відео про КролевецьФото про Кролевець

***

ВО "Свобода" у Кролевці.
Агітаційні намети ВО "Свобода" та кандидата у народні депутати України
від об'єднаних сил опозиції за квотою ВО "Свобода"
Артема Семеніхіна на площі Миру.
04 жовтня 201204 жовтня 2012 у Кролевці, на площі Миру, були встановлені намети ВО "Свобода" та кандидата у народні депутати України від об'єднаних сил опозиції за квотою ВО "Свобода" Артема Семеніхіна.

Одразу після встановлення першого намету, немов круки навколо почали кружляти комуні***ти.

Спершу підійшов перший комуні***т - імені не знаю, за руку не здоровкався - та сказав, щоб я прибрав намет зі "священного місця". Я спитав, що означає "священне місце". Він повідомив, що це місце - територія їхнього "вождя". Що це - охоронювана зона (?) і що він викличе наряд міліції. Я сказав, що, по-перше, це - центр міста та пам'ятник, який нічим не відрізняється від іншого пам'ятника, наприклад - Дмитру Бортнянському у Глухові - видатному композитору, навколо якого позавчора я спостерігав 4 намети різних політичних сил (ідеологічне навантаження, правда - непорівнюване: Бортнянський - син українського народу, всесвітньо відомий композитор, Лєнін - представник іншої країни та відомий на весь світ кат та терорист.) По-друге, з документами у нас усе впорядку, повідомлення у міську раду є і закон ми не порушуємо. Сказавши мені, що я, напевне, хочу праблєм перший ретирувався.

За тим підійшов інший дядечко. Цей чоловік був толерантним та попросив показати повідомлення. Яке я йому показав, хоча міг цього і не робити. Бо маю право показувати цей документ винятково контролюючим органим.

Через деякий час підійшов САМ Микола Васильович Мачульський! Теж почав говорити про "священне" місце, про те, що вони, комуні***ти, тут не агітують та запропонував дійти компромісу та не ставити будь-яких наметів (хоча у Києві, біля головного серед усіх лєнінів Лєніна, уже декілька років стоять червоні намети та стережуть носа великого "вождя", про що пан М.В.Мачульський вдало забув). Я сказав, що з комуні***тами компроміс неможливий апріорі та порадив поставити хоч двадцять червоних наметів по периметру "священного місця". Пан М.В.Мачульський рішуче відійшов. Через деякий час тут же, на площі, з'явилось "буржуйське" авто з агітпромом від комуні***тів!

І так "дружньо" простояли ми до опів-на шосту вечора!

Спостерігали похід учителів на святковий концерт у будинку культури, під'їзд пана Деркача на цей масовий освітянський захід, спілкувались з людьми, роздавали газети.

День минув гарно та без ексцесів.

Ось так і "подружилися" комуні***ти та свободівці. Прямо як у Миколи Васильовича! Ні, не Мачульського, а російського письменника українського походження - Гоголя!

Володимир Куриленко

* * *

Дивіться також:

>> Кролевець. Арка. 16 жовтня 2012.
Кролевчани спостерігають за виступом Арсенія Яценюка в Сумах в рамках передвиборної кампанії об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина"
;
>> Агітаційні намети ВО "Свобода" та Артема Семеніхіна на площі Миру 04.10.2012;
>> Зустріч з Олегом Тягнибоком та Артемом Семеніхіним у Глухові 02.10.2012;
>> Свято борщу в Кролевці від Артема Семеніхіна та ВО "Свобода" 15.09.2012;
>> зустріч Артема Семеніхіна з виборцями у селі Дубовичі 12.09.2012;
>> зустріч Артема Семеніхіна з виборцями у місті Кролевець 09.09.2012;
репортаж та статтю про святкування >> Дня незалежності України в Кролевці 24 серпня 2012, де Артем Семеніхін також приймав участь

ВО "Свобода" у Кролевці. 04 жовтня 2012


<< Назад до фотогалерей

 

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com